LOCURI DISPONIBILE

Colaborarea intre firma noastra si candidati se face intotdeauna printr-un contract de intermediere.
La toate locuriile de munca oferite de noi primiti:
-contract de munca legal, incheiat cu angajator din Germania (fara detasare din RO sau PFA)
-asigurare medicala si drept de pensie
-cazare

NU PERCEPEM COMISION SAU TAXA DE INTERMEDIERE!

Ambalator/ Sortator de produse (depozit, productie)  b/f

In diferite zone a Germaniei la Companii renumite

Locuri disponibile pentru anul 2018: Ca. 2500

Incepand din: Februarie 2018

Nu este nevoie de calificare sau experienta.

Munca se invata in 2-3 zile

Descrierea jobului

  • ambalare marfa
  • sortare marfa sau scanare
  • controlul produsului
  • munca in 2 sau 3 schimburi
  • 8 ore/ zi - Posibil ore suplimentare
  • contract de munca pe perioada nedeterminata cu firma germana
  • salarii 10€ - 12€ brut/ora
  • posibil bonus (depinde de comenzi)
  • cazari gratuite sau la pret redus
  • transport organizat
  • asigurare medicala
  • drept de pensie
  • posibilitate de preluare directa

Candidatul ideal

  • cunostearea limbii germane sau engleze nu este o conditie, insa prezinta un avantaj la postul ocupat si salariu
  • CV+ Fotografie
  • seriozitate
  • motivatie
Druckversion Druckversion | Sitemap